UKS BYKI Słupsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • SALOS Słupsk - DOLINA - SPERANDA Gałąźnia Wielka 2:2
  • GRYF Słupsk - U - 2 Bytów 2:1
  • SŁUPIA Charnowo - ANIOŁY Garczegorze 1:5
  • JANTAR Ustka - SOKÓŁ Szczypkowice 14:0
  • OLIMPIJCZYK Kwakowo - BYKI Słupsk 3:3
  •        

NASI SPONSORZY

 

- - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - -

 

 

Kalendarium

01

10-2016

sobota

Junior D2, grupa I, kolejka nr 5, godz. 17:00, Byki Słupsk - Gryf Słupsk. Zbiórka wyznaczonych zawodników o godz. 16.15 na STADIONIE 650 LECIA w Słupsku.

Junior E2, grupa II,turniej nr 2, godz. 11:00 gospodarz - Ósemka Lębork. Zbiórka wyznaczonych zawodników o godz. 10.15 na Orliku w Lęborku ul. Janusza Kusocińskiego 56

02

10-2016

niedziela

03

10-2016

pon.

AKADEMIA- ROCZNIK 2009/2010 GODZ. 17.45 STADION 650-LECIA

JUNIOR D 2 - ROCZNIK 2005/2006 GODZ. 17.45 STADION 650-LECIA

04

10-2016

wtorek

JUNIOR F1 - ROCZNIK 2008 GODZ. 16.45 ORLIK UL. KRZYWOUSTEGO

JUNIOR E 2 - ROCZNIK 2007 GODZ. 17.45 ORLIK UL. KRZYWOUSTEGO

JUNIOR D 2 - ROCZNIK 2005/2006 GODZ. 18.45 ORLIK UL. KRZYWOUSTEGO

05

10-2016

środa

AKADEMIA- ROCZNIK 2009/2010 GODZ. 17.45 STADION 650-LECIA

06

10-2016

czwartek

JUNIOR F1 - ROCZNIK 2008 GODZ. 16.45 ORLIK UL. KRZYWOUSTEGO

JUNIOR E 2 - ROCZNIK 2007 GODZ. 17.45 ORLIK UL. KRZYWOUSTEGO

JUNIOR D 2 - ROCZNIK 2005/2006 GODZ. 18.45 ORLIK UL. KRZYWOUSTEGO

07

10-2016

piątek

JUNIOR F1 - ROCZNIK 2008 GODZ. 17.00 ORLIK UL. KRZYWOUSTEGO

JUNIOR E 2 - ROCZNIK 2007 GODZ. 18.15 ORLIK UL. KRZYWOUSTEGO

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wydarzenia

TRENINGI WRZESIEŃ 2016

  • autor: bykislupsk, 2016-08-30 08:40

Terminy treningów!

 Gdy będzie padał deszcz zawodnicy Akademii

- rocznik 2009/10 zabierają na trening buty halowe!

   W treningach biorą udział dzieci posiadające aktualne badania lekarskie!

Treningi w poniedziałek i środę na 17.45!  ciemności :)


Aktualności

2 turniej ligowy SKO Junior F1

  • autor: lelo77, 2016-09-27 16:38

 

Wyniki 2 turnieju ligowego
Słupska Klasa Okręgowa

Junior F1

organizator: Orliki Jezierzyce
25 września 2016 r., godz. 15:30
 
 
więcej w rozwinięciu

 


DRESY

  • autor: bykislupsk, 2016-09-27 10:29

RODZICÓW CHĘTNYCH NA ZAKUP DRESÓW KLUBOWYCH DLA DZIECI

PROSZĘ O KONTAKT!

 J KARSKA


4 kolejka SKO Junior D2 grupa 1

  • autor: lelo77, 2016-09-24 22:03


Wyniki 4 kolejki
Słupskiej Klasy Okręgowej
Junior D2 - grupa 1

sezon 2016/2017
24/25 września 2016 r.

 

więcej w rozwinięciu
aktualizacja 26.09.2016, 16:20


aktualizacja - Terminarz meczy ligowych naszych drużyn w...

  • autor: lelo77, 2016-09-21 13:58

 

 

Znamy już wszystkie terminy (dni i godziny) rozgrywania meczów i turniejów przez nasze zespoły występujące w rozgrywkach ligowych. Ostatnia zmiana jaka nastąpiła w rozgrywkach, to reorganizacja grup w kategorii Junior F1, w wyniku czego będziemy grać w grupie VI wraz z: Jantarem Ustka, Orlikami Jezierzyce, KS Damnicą i Lwem Lębork.

 aktualizacja z dnia 21.09.2016 r.

szczegóły w rozwinięciu


Zadanie nr 36

  • autor: bykislupsk, 2016-09-21 12:09
Prosimy o głosy na zadanie NR 36:
MISTRZOSTWA SŁUPSKA PRZEDSZKOLAKÓW W PIŁCE NOŻNEJ!
 
Startujemy ze Słupskim Budżetem Partycypacyjnym na 2017 rok.
 
5 - 25 września 2016 - GŁOSOWANIE!
14 października 2016 - ogłoszenie wyników i zadań, które zostaną zrealizowane w ramach Słupskiego Budżetu Partycypacyjnego w 2017 roku.

 link do głosowania internetowego : https://slupsk.wybiera.pl/Glosuj
 
 ZA WSPARCIE I GŁOSY  DZIĘKUJEMY!

1 turniej ligowy SKO Junior E2

  • autor: lelo77, 2016-09-21 10:27


Wyniki 1 turnieju ligowego
Słupskiej Klasy Okręgowej

Junior E2

organizator: UKS Byki Słupsk
18 września 2016 r., godz. 11:00
 
 
więcej w rozwinięciu

3 kolejka SKO Junior D2 grupa 1

  • autor: lelo77, 2016-09-20 11:50


Wyniki 3 kolejki
Słupskiej Klasy Okręgowej
Junior D2 - grupa 1

sezon 2016/2017
17/18 września 2016 r.

 

więcej w rozwinięciu


1 turniej ligowy SKO Junior F1

  • autor: lelo77, 2016-09-14 16:25

 

Wyniki 1 turnieju ligowego
Słupska Klasa Okręgowa

Junior F1

organizator: UKS Byki Słupsk
11 września 2016 r., godz. 15:00
 
 
więcej w rozwinięciu

2 kolejka SKO Junior D2 grupa 1 - aktualizacja

  • autor: lelo77, 2016-09-12 16:02


Wyniki 2 kolejki
Słupskiej Klasy Okręgowej
Junior D2 - grupa 1

sezon 2016/2017
10/11 września 2016 r.

 

więcej w rozwinięciu
(aktualizacja z dnia 13.09.2016 r. 21:00)

 


 


Archiwum aktualności


Logowanie

Reklama

TABELE 2016/2017


SKO  JUNIOR  D2
kolejka nr 4
24/25 września 2016 r.

 Olimpijczyk - Byki

3:3

 Słupia - Anioły

1:5

 Salos - Dolina-Speranda

2:2

 Gryf - U-2

2:1

 Jantar - Sokół

14:0

tabela:

 

  1. U-2

9 pkt

      JANTAR

9 pkt

  3. BYKI

7 pkt

      SALOS

7 pkt

  5. GRYF

6 pkt

      SOKÓŁ

6 pkt

  7. DOLINA_SPERANDA

4 pkt

      OLIMPIJCZYK

4 pkt

  9. ANIOŁY

3 pkt

 10. SŁUPIA

0 pkt

 

SKO  JUNIOR  E2
turniej nr 1
organizator: Byki Słupsk
18 września 2016 r., godz. 11:00

 Gryf - Anioły

7:0

 Sokół - Ósemka

0:3

 Anioły - Byki

0:5

 Gryf - Ósemka

0:3

 Sokół - Byki

0:6

 Anioły - Ósemka

0:4

 Gryf - Sokół

3:0

 Ósemka - Byki

0:1

 Anioły - Sokół

0:0

 Gryf - Byki

0:2

tabela

 

  1. BYKI

12 pkt

  2. ÓSEMKA

  9 pkt

  3. GRYF

  6 pkt

  4. SOKÓŁ

  1 pkt

      ANIOŁY

  1 pkt

     Szczypkowice


SKO  JUNIOR  F1
turniej nr 2
organizator: Orliki Jezierzyce
25 września 2016 r., godz. 15:30

 Byki - Jantar

9:0

 KS Damnica - Lew

0:3

 Byki - Orliki

3:0

 Jantar - Lew

0:4

 Orliki - KS Damnica

2:0

 Byki - Lew

1:2

 Orliki - Jantar

1:0

 Byki - KS Damnica

4:0

 Orliki - Lew

0:2

 KS Damnica - Jantar

0:0

tabela

 

  1. LEW

22 pkt

  2. BYKI

19 pkt

  3. ORLIKI

10 pkt

  4. KS DAMNICA

  5 pkt

  5. JANTAR

  1 pkt

 

Lelo7

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 676, wczoraj: 991
ogółem: 929 797

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka