UKS BYKI Słupsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • SŁUPIA Charnowo - OLIMPIJCZYK Kwakowo 0:24
  • SOKÓŁ Szczypkowice - GRYF Słupsk 0:1
  • ANIOŁY Garczegorze - DOLINA - SPERANDA Gałąźnia Wielka 1:0
  • U - 2 Bytów - BYKI Słupsk 2:1
  • JANTAR Ustka - SALOS Słupsk 2:0
  •        

NASI SPONSORZY

 

- - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - -

 

 

Kalendarium

06

12-2016

wtorek

ROCZNIK 2007/8 ( dotychczasowa grupa z orlika z 16.45) GODZ. 18.00-19.00 ZSO NR 3 UL. ZABOROWSKIEJ W SŁUPSKU

JUNIOR E 2 i F1- LIGA - ROCZNIK 2007/8, (dotychczasowa grupa z orlika z 17.45) GODZ. 18.45-20.00 ZSO NR 3 UL. ZABOROWSKIEJ W SŁUPSKU

07

12-2016

środa

AKADEMIA- ROCZNIK 2009/2010 GODZ. 17.10 Szkoła Społeczna STO ul. Z. Augusta w Słupsku, ZBIÓRKA 10 MINUT PRZED ROZPOCZĘCIEM TRENINGU GRUPA NA TEREN SZKOŁY WCHODZI Z TRENEREM!

JUNIOR D 2 - ROCZNIK 2005/2006 GODZ. 18.15-19.45 SZKOŁA SPOŁECZNA STO UL. Z. AUGUSTA W SŁUPSKU, ZBIÓRKA PRZED WEJŚCIEM DO SZKOŁY10 MINUT PRZED ROZPOCZĘCIEM TRENINGU

JUNIOR E 2 i F1- LIGA - ROCZNIK 2007/8 (dotychczasowa grupa z orlika z 17.45) GODZ. 18.15-19.45 SZKOŁA SPOŁECZNA STO UL. Z. AUGUSTA W SŁUPSKU, ZBIÓRKA PRZED WEJŚCIEM DO SZKOŁY10 MINUT PRZED ROZPOCZĘCIEM TRENINGU, GRUPA NA TEREN SZKOŁY WCHODZI Z TRENEREM!

08

12-2016

czwartek

ROCZNIK 2007/8 ( dotychczasowa grupa z orlika z 16.45) GODZ. 17.15-18.15 ZSO NR 3 UL. ZABOROWSKIEJ W SŁUPSKU

JUNIOR E 2 i F1- LIGA - ROCZNIK 2007/8( dotychczasowa grupa z orlika z 17.45) GODZ. 18.00-19.15 ZSO NR 3 UL. ZABOROWSKIEJ W SŁUPSKU

JUNIOR D 2 - ROCZNIK 2005/2006GODZ. 17.10 – 18.20. SZKOŁA SPOŁECZNA STO UL. Z. AUGUSTA W SŁUPSKU. ZBIÓRKA PRZED WEJŚCIEM DO SZKOŁY10 MINUT PRZED ROZPOCZĘCIEM TRENINGU. GRUPA WCHODZI Z TRENEREM

09

12-2016

piątek

TRENINGI - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SŁUPSKU:16.30 ROCZNIK 2009 GRUPA WYZNACZONA PRZEZ TRENERA, 17.30 ROCZNIK 2008 WSZYSCY ZAWODNICY BYKÓW 18.30 ROCZNIK 2007

10

12-2016

sobota

11

12-2016

niedziela

12

12-2016

pon.

AKADEMIA- ROCZNIK 2009/2010 GODZ. 17.00 SZKOŁA SPOŁECZNA STO UL. Z. AUGUSTA W SŁUPSKU, ZBIÓRKA 10 MINUT PRZED ROZPOCZĘCIEM TRENINGU GRUPA NA TEREN SZKOŁY WCHODZI Z TRENEREM!

JUNIOR D 2 - ROCZNIK 2005/2006, GODZ. 18.15. Szkoła Podstawowa nr 3. Zbiórka przy wejściu do szkoły

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

SKO JUNIOR B GRUPA I

  • autor: bykislupsk, 2013-01-30 20:43

W rozwinięciu terminarz rozgrywek ligi:
SKO JUNIOR B GRUPA I

Zapraszam do zapoznania się!

 Trener                             

 

Terminarz rozgrywek ligi:
SKO JUNIOR B GRUPA I

RUNDA II


Kolejka: 10 w dniach 13/14 kwietnia 2013 r.
          GKS Kołczygłowy - Rowokół Smołdzino
          Gryf Słupsk - Byki Słupsk
          Karol Pęplino - Stal Jezierzyce
          Start Mistko - Garbarnia Kępice
          Echo Biesowice - pauza

Kolejka: 11 w dniach 20/21 kwietnia 2013 r.
          Byki Słupsk - Stal Jezierzyce
          Echo Biesowice - Gryf Słupsk
          Garbarnia Kępice - GKS Kołczygłowy
          Start Miastko - Karol Pęplino
          Rowokół Smołdzino - pauza

Kolejka: 12 w dniach 27/28 kwietnia 2013 r.
          GKS Kołczygłowy - Start Miastko
          Gryf Słupsk - Rowokół Smołdzino
          Karol Pęplino - Byki Słupsk
          Stal Jezierzyce - Echo Biesowice
          Garbarnia Kępice - pauza


Kolejka: 13 w dniach 04/05 maja 2013 r.
          Echo Biesowice - Byki Słupsk
          Garbarnia Kępice - Gryf Słupsk
          GKS Kołczygłowy - Karol Pęplino
          Rowokół Smołdzino - Stal Jezierzyce
          Start Miastko - pauza


Kolejka: 14 w dniach 11/12 maja 2013 r.
          Byki Słupsk - Rowokół Smołdzino
          Gryf Słupsk - Start Miastko
          Karol Pęplino - Echo Biesowice
          Stal Jezierzyce - Garbarnia Kępice
          GKS Kołczygłowy - pauza

Kolejka: 15 w dniach 18/19 maja 2013 r.
          Garbarnia Kępice - Byki Słupsk
          GKS Kołczygłowy - Gryf Słupsk
          Rowokół Smołdzino - Echo Biesowice
          Start Miastko - Stal Jezierzyce
          Karol Pęplino - pauza

Kolejka: 16 w dniach 25/26 maja 2013 r.
          Byki Słupsk - Start Miastko
          Echo Biesowice - Garbarnia Kępice
          Karol Pęplino - Rowokół Smołdzino
          Stal Jezierzyce - GKS Kołczygłowy
          Gryf Słupsk - pauza

 

Kolejka: 17 w dniach 01/02 czerwca 2013 r.
          Garbarnia Kępice - Rowokół Smołdzino
          GKS Kołczygłowy - Byki Słupsk
          Gryf Słupsk - Karol Pęplino
          Start Miastko - Echo Biesowice
          Stal Jezierzyce - pauza

 

Kolejka: 18 w dniach 08/09 czerwca 2013 r.
          Echo Biesowice - GKS Kołczygłowy
          Karol Pęplino - Garbarnia Kępice
          Rowokół Smołdzino - Start Miastko
          Stal Jezierzyce - Gryf Słupsk
          Byki Słupsk - pauza

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [519]
 

autor: lelo77 2013-01-30 21:58:05

Profil lelo77 w Futbolowo Właśnie chciałem się wziąć za umieszczenie powyższego na stonie :-(


autor: lelo77 2013-01-30 22:59:17

Profil lelo77 w Futbolowo Pozwoliłem sobie jednak na małe ... :-)


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Logowanie

Reklama

TABELE 2016/2017


SKO  JUNIOR  D2
kolejka nr 9
29/30 października 2016 r.

 mecz zaległy 7 kolejki
 Anioły - Olimpijczyk

Słupia - Olimpijczyk
 Anioły - Dolina-Sper.
 Sokół - Gryf
 Jantar - Salos
 U-2 - Byki

          tabela:

  1. JANTAR

  2. OLIMPIJCZYK

  3. BYKI

  4. GRYF

  5. U-2

  6. SALOS

  7. DOLINA-SPERA.

  8. SOKÓŁ

  9. ANIOŁY

10. SŁUPIA

.
0:11

0:24
1:0
0:1
2:0
2:1


 

24

19

19

18

18

16

  7

  6

  6

  0

 

SKO JUNIOR  E2
turniej nr 3
organizator: Anioły Garczegorze
22 października 2016 r., godz. 10:00
orlik w Nowej Wsi Lęborskiej

 Byki - Gryf
 Ósemka - Sokół
 Gryf - Anioły
 Byki - Sokół
 Ósemka - Anioły
 Gryf - Sokół
 Byki - Ósemka
 Sokół - Anioły
 Gryf - Ósemka
 Byki - Anioły

 tabela:

  1. BYKI

  2. GRYF

  3. SOKÓŁ

  4. ÓSEMKA

  5. ANIOŁY

1:0
0:1
3:0
1:0
0:0
3:0
3:0
2:0
1:0
3:0



36

22

12

11

  5

 

SKO  JUNIOR  F1
turniej nr 3
organizator: KS Damnica
15 października 2016 r., godz. 10:00

 Jantar-Lew
 Orliki-Byki
 KS Damnica-Jantar
 Lew-Orliki
 Byki-KS Damnica
 Jantar-Orliki
 Lew-KS Damnica
 Byki-Jantar
 Orliki-KS Damnica
 Lew-Byki

 tabela:

  1. BYKI

  2. LEW

  3. ORLIKI

  4. KS DAMNICA

  5. JANTAR

0:2
0:2
1:0
2:1
2:0
1:1
0:0
5:0
2:0
0:1



31

29

14

  9

  2

 

Lelo7

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 640, wczoraj: 738
ogółem: 976 563

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka