UKS BYKI Słupsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • STAL Jezierzyce - KS Damnica 2:5
  • GRANIT Kończewo - BYKI Słupsk 0:1
  • START Łeba - pauza
  •        

Kalendarium

30

09-2014

wtorek

9 urodziny obchodzi Paśko Oliwier

TRENING BYKI MINI BAMBINII - ORLIK, UL. KRZYWOUSTEGO - GODZ. 16.30-17.30

TRENING BYKI BAMBINII juniorF1- ORLIK, UL. KRZYWOUSTEGO - GODZ. 17.30-18.30

TRENING BYKI BAMBINII junior E2- ORLIK, UL. KRZYWOUSTEGO - GODZ. 18.30-19.30

TRENING JUNIOR A - STADION 650 LECIA, GODZ. 18.00

01

10-2014

środa

02

10-2014

czwartek

TRENING BYKI BAMBINII junior F1- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SŁUPSKU UL.BANACHA GODZ. 17.00-18.00

TRENING BYKI BAMBINII junior E2- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SŁUPSKU UL.BANACHA GODZ. 18.00-19.00

TRENING BYKI JUNIOR A- ORLIK, UL. KRZYWOUSTEGO - GODZ. 17.30

03

10-2014

piątek

TRENING BYKI MINI BAMBINII 2007/2008 - HALA STRAŻY POŻARNEJ UL. MŁYŃSKA GODZ. 17.00-18.00

TRENING AKADEMII MINI BAMBINII ROCZNIK 2009/10 GODZ. 18.00 ,HALA STRAŻY POŻARNEJ, UL. MŁYŃSKA!

04

10-2014

sobota

17 urodziny obchodzi Lichtensztein Hubert

Godzina 15:00, SKO Junior A, grupa I. Mecz ligowy STAL Jezierzyce - BYKI Słupsk.

Godzina 10.00, SKO Junior E2, grupa I. Turniej nr 4 organizowany przez Sokół Szczypkowice w Łebie, ul. 1000-LECIA. Grają: BYKI Słupsk, Dąb Kusowo, Gryf Słupsk, Sokół Szczypkowice, Trójka Lębork I, Trójka Lębork II.

05

10-2014

niedziela

Godzina 11.00, SKO Junior F1, grupa I. Turniej nr 4 organizowany przez KS Potęgowo w Potęgowie, ul. Kościuszki 5. Grają: BYKI Słupsk, Gryf Słupsk, KS Potęgowo, Olimpijczyk Kwakowo, Orliki Jezierzyce.

06

10-2014

pon.

TRENING BYKI MINI BAMBINII 2007/2008 - HALA STRAŻY POŻARNEJ UL. MŁYŃSKA GODZ. 17.00-18.00

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualnoci

SKO JUNIOR B GRUPA I

  • autor: bykislupsk, 2013-01-30 20:43

W rozwinięciu terminarz rozgrywek ligi:
SKO JUNIOR B GRUPA I

Zapraszam do zapoznania się!

 Trener                             

 

Terminarz rozgrywek ligi:
SKO JUNIOR B GRUPA I

RUNDA II


Kolejka: 10 w dniach 13/14 kwietnia 2013 r.
          GKS Kołczygłowy - Rowokół Smołdzino
          Gryf Słupsk - Byki Słupsk
          Karol Pęplino - Stal Jezierzyce
          Start Mistko - Garbarnia Kępice
          Echo Biesowice - pauza

Kolejka: 11 w dniach 20/21 kwietnia 2013 r.
          Byki Słupsk - Stal Jezierzyce
          Echo Biesowice - Gryf Słupsk
          Garbarnia Kępice - GKS Kołczygłowy
          Start Miastko - Karol Pęplino
          Rowokół Smołdzino - pauza

Kolejka: 12 w dniach 27/28 kwietnia 2013 r.
          GKS Kołczygłowy - Start Miastko
          Gryf Słupsk - Rowokół Smołdzino
          Karol Pęplino - Byki Słupsk
          Stal Jezierzyce - Echo Biesowice
          Garbarnia Kępice - pauza


Kolejka: 13 w dniach 04/05 maja 2013 r.
          Echo Biesowice - Byki Słupsk
          Garbarnia Kępice - Gryf Słupsk
          GKS Kołczygłowy - Karol Pęplino
          Rowokół Smołdzino - Stal Jezierzyce
          Start Miastko - pauza


Kolejka: 14 w dniach 11/12 maja 2013 r.
          Byki Słupsk - Rowokół Smołdzino
          Gryf Słupsk - Start Miastko
          Karol Pęplino - Echo Biesowice
          Stal Jezierzyce - Garbarnia Kępice
          GKS Kołczygłowy - pauza

Kolejka: 15 w dniach 18/19 maja 2013 r.
          Garbarnia Kępice - Byki Słupsk
          GKS Kołczygłowy - Gryf Słupsk
          Rowokół Smołdzino - Echo Biesowice
          Start Miastko - Stal Jezierzyce
          Karol Pęplino - pauza

Kolejka: 16 w dniach 25/26 maja 2013 r.
          Byki Słupsk - Start Miastko
          Echo Biesowice - Garbarnia Kępice
          Karol Pęplino - Rowokół Smołdzino
          Stal Jezierzyce - GKS Kołczygłowy
          Gryf Słupsk - pauza

 

Kolejka: 17 w dniach 01/02 czerwca 2013 r.
          Garbarnia Kępice - Rowokół Smołdzino
          GKS Kołczygłowy - Byki Słupsk
          Gryf Słupsk - Karol Pęplino
          Start Miastko - Echo Biesowice
          Stal Jezierzyce - pauza

 

Kolejka: 18 w dniach 08/09 czerwca 2013 r.
          Echo Biesowice - GKS Kołczygłowy
          Karol Pęplino - Garbarnia Kępice
          Rowokół Smołdzino - Start Miastko
          Stal Jezierzyce - Gryf Słupsk
          Byki Słupsk - pauza

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [369]
 

autor: lelo77 2013-01-30 21:58:05

Profil lelo77 w Futbolowo Właśnie chciałem się wziąć za umieszczenie powyższego na stonie :-(


autor: lelo77 2013-01-30 22:59:17

Profil lelo77 w Futbolowo Pozwoliłem sobie jednak na małe ... :-)


Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

Logowanie

Reklama

TABELE LIGOWE

SKO  JUNIOR  A

poprzednia kolejka nr 5
27/28 września 2014

 GRANIT - BYKI 0:1 
 STAL - KS Damnica 2:5 
 START Łeba (pauza)  

najbliższa kolejka nr 6
04/05 października 2014

 START - KS Damnica
    04.10 godz. 13:00
 
 STAL - BYKI
    04.10 godz. 15:00
 
 GRANIT Kończewo (pauza)  
 

tabela

 1. KS
     Damnica
 12 
 2. STAL
     Jezierzyce
  7 
 3. BYKI
     Słupsk
  6 
 4. GRANIT
     Kończewo
  2
 5. START
     Łeba
  1
 6. UNIA
     Korzybie
     (wycofana z rozgrywek)
 - 


SKO  JUNIOR  E2

wyniki 3 turnieju
28 września 2014
godzina 11:00
organizator: Gryf Słupsk

 TRÓJKA I - TRÓJKA II   6:0
 BYKI - DĄB   8:0
 GRYF - SOKÓŁ   0:3
 TRÓJKA I - BYKI   0:1
 TRÓJKA II - SOKÓŁ   1:2
 DĄB - GRYF   1:0
 BYKI - TRÓJKA II   8:0
 GRYF - TRÓJKA I   0:3
 SOKÓŁ - DĄB   4:3
 BYKI - GRYF   3:1
 TRÓJKA II - DĄB   1:2
 TRÓJKA I - SOKÓŁ   2:2
 GRYF - TRÓJKA II   2:5
 SOKÓŁ - BYKI   0:4
 DĄB - TRÓJKA I   0:6

turniej nr 4 w Łebie
04 października 2014
godzina 10:00
organizator: Sokół Szczypkowice

tabela

 1. BYKI
     Słupsk
 43
 2. TRÓJKA I
     Lębork
 34
 3. TRÓJKA II
     Lębork
 19
 4. SOKÓŁ
     Szczypkowice
 17
 5. DĄB
     Kusowo
 13
 6. GRYF
     Słupsk
  5

 

SKO  JUNIOR  F1

wyniki 3 turnieju
27 września 2014
organizator: Byki Słupsk

 OLIMPIJCZYK - BYKI   0:1
 GRYF - KS Potęgowo   0:0
 ORLIKI - OLIMPIJCZYK   0:4
 BYKI - GRYF   4:0
 KS Potęgowo - ORLIKI   0:3
 OLIMPIJCZYK - GRYF   5:1
 BYKI - ORLIKI   2:0
 KS Potęgowo - OLIMPIJCZYK 0:6
 GRYF - ORLIKI   4:0
 BYKI - KS Potęgowo   4:0

turniej nr 4 w Potęgowie
05 października 2014
godzina 11:00
organizator: KS Potęgowo

tabela

 1. BYKI
     Słupsk
 32
 2. OLIMPIJCZYK
     Kwakowo
 29
 3. KS
     Potęgowo
 11
 4. GRYF
     Słupsk
  8
 5. ORLIKI
     Jezierzyce
  5

 

Lelo7

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 917, wczoraj: 793
ogółem: 572 168

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka