UKS BYKI Słupsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • BYKI Słupsk - STAL Jezierzyce
  • KS Damnica - START Łeba 4:2
  • GRANIT Kończewo - pauza
  •        

Kalendarium

02

09-2014

wtorek

TRENING BYKI MINI BAMBINII - ORLIK, UL. KRZYWOUSTEGO - GODZ. 16.30-17.30

TRENING BYKI BAMBINII JUNIOR E2 I F1- ORLIK, UL. KRZYWOUSTEGO - GODZ. 17.30-18.30

TRENING JUNIOR A - ORLIK UL. KRZYWOUSTEGO GODZ. 18.30

03

09-2014

środa

04

09-2014

czwartek

TRENING BYKI MINI BAMBINII - ORLIK, UL. KRZYWOUSTEGO - GODZ. 16.30-17.30

TRENING BYKI BAMBINII E2 i F1- ORLIK, UL. KRZYWOUSTEGO - GODZ. 17.30-18.30

TRENING JUNIOR A - ORLIK UL. KRZYWOUSTEGO GODZ. 18.30

05

09-2014

piątek

06

09-2014

sobota

Godzina 11:00, SKO Junior F1, grupa I. Turniej nr 1 w Kwakowie. Grają: BYKI Słupsk, Gryf Słupsk, KS Potęgowo, Olimpijczyk Kwakowo, Orliki Jezierzyce.

07

09-2014

niedziela

Godzina 09:00, SKO Junior E2, grupa I. Turniej nr 1 w Lęborku. Grają: BYKI Słupsk, Dąb Kusowo, Gryf Słupsk, Sokół Szczypkowice, Trójka Lębork I, Trójka Lębork II.

Godzina 13:30, SKO Junior A, grupa I. Mecz ligowy KS Damnica - BYKI Słupsk w Damnicy.

08

09-2014

pon.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualnoci

SKO JUNIOR B GRUPA I

  • autor: bykislupsk, 2013-01-30 20:43

W rozwinięciu terminarz rozgrywek ligi:
SKO JUNIOR B GRUPA I

Zapraszam do zapoznania się!

 Trener                             

 

Terminarz rozgrywek ligi:
SKO JUNIOR B GRUPA I

RUNDA II


Kolejka: 10 w dniach 13/14 kwietnia 2013 r.
          GKS Kołczygłowy - Rowokół Smołdzino
          Gryf Słupsk - Byki Słupsk
          Karol Pęplino - Stal Jezierzyce
          Start Mistko - Garbarnia Kępice
          Echo Biesowice - pauza

Kolejka: 11 w dniach 20/21 kwietnia 2013 r.
          Byki Słupsk - Stal Jezierzyce
          Echo Biesowice - Gryf Słupsk
          Garbarnia Kępice - GKS Kołczygłowy
          Start Miastko - Karol Pęplino
          Rowokół Smołdzino - pauza

Kolejka: 12 w dniach 27/28 kwietnia 2013 r.
          GKS Kołczygłowy - Start Miastko
          Gryf Słupsk - Rowokół Smołdzino
          Karol Pęplino - Byki Słupsk
          Stal Jezierzyce - Echo Biesowice
          Garbarnia Kępice - pauza


Kolejka: 13 w dniach 04/05 maja 2013 r.
          Echo Biesowice - Byki Słupsk
          Garbarnia Kępice - Gryf Słupsk
          GKS Kołczygłowy - Karol Pęplino
          Rowokół Smołdzino - Stal Jezierzyce
          Start Miastko - pauza


Kolejka: 14 w dniach 11/12 maja 2013 r.
          Byki Słupsk - Rowokół Smołdzino
          Gryf Słupsk - Start Miastko
          Karol Pęplino - Echo Biesowice
          Stal Jezierzyce - Garbarnia Kępice
          GKS Kołczygłowy - pauza

Kolejka: 15 w dniach 18/19 maja 2013 r.
          Garbarnia Kępice - Byki Słupsk
          GKS Kołczygłowy - Gryf Słupsk
          Rowokół Smołdzino - Echo Biesowice
          Start Miastko - Stal Jezierzyce
          Karol Pęplino - pauza

Kolejka: 16 w dniach 25/26 maja 2013 r.
          Byki Słupsk - Start Miastko
          Echo Biesowice - Garbarnia Kępice
          Karol Pęplino - Rowokół Smołdzino
          Stal Jezierzyce - GKS Kołczygłowy
          Gryf Słupsk - pauza

 

Kolejka: 17 w dniach 01/02 czerwca 2013 r.
          Garbarnia Kępice - Rowokół Smołdzino
          GKS Kołczygłowy - Byki Słupsk
          Gryf Słupsk - Karol Pęplino
          Start Miastko - Echo Biesowice
          Stal Jezierzyce - pauza

 

Kolejka: 18 w dniach 08/09 czerwca 2013 r.
          Echo Biesowice - GKS Kołczygłowy
          Karol Pęplino - Garbarnia Kępice
          Rowokół Smołdzino - Start Miastko
          Stal Jezierzyce - Gryf Słupsk
          Byki Słupsk - pauza

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [366]
 

autor: lelo77 2013-01-30 21:58:05

Profil lelo77 w Futbolowo Właśnie chciałem się wziąć za umieszczenie powyższego na stonie :-(


autor: lelo77 2013-01-30 22:59:17

Profil lelo77 w Futbolowo Pozwoliłem sobie jednak na małe ... :-)


Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

Logowanie

Reklama

TABELE LIGOWE

SKO  JUNIOR  A

poprzednia kolejka nr 1
30/31 sierpnia 2014

 BYKI - STAL
 (mecz przeniesiony
 na 10.09.14)
 
 DAMNICA - START 4:2 
 GRANIT (pauza)  

najbliższa kolejka nr 2
06/07 września 2014

 KS Damnica - BYKI
        07.09 godz. 13:30
 
 START - GRANIT
        07.09 godz. 14:40
 
 STAL (pauza)  
 

tabela

 1. KS
     Damnica
 3 
 2. BYKI
     Słupsk
 0 
 3. GRANIT
     Kończewo
 0 
 4. STAL
     Jezierzyce
 0 
 5. START
     Łeba
 0 
 6. UNIA
     Korzybie
     (wycofana z rozgrywek)
 - 


SKO  JUNIOR  E2

najbliższy turniej nr 1
07 września 2014
godzina 09:00
organizator: Trójka Lębork

 1. BYKI
     Słupsk
 0
 2. DĄB
     Kusowo
 0
 3. GRYF
     Słupsk
 0
 4. SOKÓŁ
     Szczypkowice
 0
 5. TRÓJKA I
     Lębork
 0
 6. TRÓJKA II
     Lębork
 0
 

 

SKO  JUNIOR  F1

najbliższy turniej nr 1
06 września 2014
godzina 11:00
organizator: Olimpijczyk Kwakowo

 1. BYKI
     Słupsk
 0
 2. GRYF
     Słupsk
 0
 3. KS
     Potęgowo
 0
 4. OLIMPIJCZYK
     Kwakowo
 0
 5. ORLIKI
     Jezierzyce
 0

 

Lelo7

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 55, wczoraj: 474
ogółem: 555 454

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka